Alavis 5 mini kĺbová výživa pre psov a mačky 90 tbl

Značka: Alavis

Alavis 5 mini kĺbová výživa pre psov a mačky 90 tbl vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje viskoelastické vlastnosti kĺbovej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch psov a mačiek.

  • Kĺbová výživa pre psy malých plemien a mačky.
  • Komplexná starostlivosť o kĺby a celý pohybový aparát.
  • Obsahuje látku MSM, vitamín C a chondroprotektívne látky.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 612
€16,99 –11 % €14,99 €12,49 bez DPH
Alavis 5 mini kĺbová výživa pre psov a mačky 90 tbl
Značka: Alavis
alavis klbova vyziva mini
Aj pre mačky
€16,99 –11 %
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

ALAVIS 5 Mini pre psov a mačky 90 tbl je komplexná kĺbová výživa pre psy malých plemien a mačky. Vyživuje kĺbové chrupavky, podporuje viskoelastické vlastnosti kĺbovej tekutiny, napomáha pri pohybových problémoch psov a mačiek.

ALAVIS™ 5 MINI obsahuje látku MSM, vitamín C a chondroprotektívne látky - glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovou a kolagén. Svojim jedinečným zložením zabezpečuje komplexnú starostlivosť o kĺby a celý pohybový aparát.

Spôsob použitia: Tablety sa užívajú denné podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy alebo s kúskom potravy, prípadne rozdrvené do krmiva. 

Dĺžka užívania: Veterinárny prípravok sa odporúča užívať po dobu 3 mesiacov, potom urobte 1-3 mesačnú prestávku a následne opäť prípravok nasaďte. 

Zloženie

1 tableta obsahuje: glukózamín sulfát 125 mgchondroitín sulfát 50 mg, methylsulfonylmethan 50 mg, kolagén typu II. 15 mg, vitamín C 5 mg, kyselina hyalurónová 4,5 mg. Ďalšie zložky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, hydrogénfosforečnan vápenatý. 

Z dôvodu zachovania kvality veterinárneho prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky. Veterinárny prípravok neobsahuje cukor.

Denné dávkovanie:

Hmotnosť psa, mačky Iniciačná dávka (prvých 14 dní) Udržiavacia dávka
1-3 kg 2 tablety 1 tableta
3-6 kg 4 tablety 2 tablety
6-9 kg 6 tabliet 3 tablety


Upozornenie: Veterinárny prípravok je možné podávať spolu s krmivami obsahujúcimi chondroprotektívne látky. Pozitívny účinok sa tak zvýši. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa pre psov
Záruka: 2 roky