O nás

Vitajte na Hafkonaut.sk - u vášho spoľahlivého partnera s chovateľskými potrebami pre psov a mačky! Veríme, že kvalita je kľúčom k spokojnosti vášho miláčika, a preto sa snažíme prinášať iba overené a odskúšané výrobky. Sme slovenský rodinný obchodík a snažíme sa vám ponúknuť všetko čo by vaši štvornohí kamoši mohli potrebovať.

Vďaka komu prebehne váš nákup vždy hladko?

Maťka

Starostlivosť o zákazníkov

Starám o spokojnosť našich zákazníkov. Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť a skontaktujete sa s nami, rada vám pomôžem. Najviac ma motivujú pozitívne recenzie a fotky spokojných štvornohých zákazníkov. Snažíme sa každému vyhovieť, aj keď je to občas náročné, a je teda super vidieť keď niekomu spravíme radosť.

Patrik

Technické riešenie e-shopu

Robím všetko pre to, aby váš nákup na e-shope bol čo najpříjemnejší a bez technických prekážiek. Starám sa o všetko viditeľné, ale aj neviditeľné od tlačítiek na webe, až po automatizáciu procesov. Najväčšiu radosť mám, keď všetko šlape ako hodinky.

Sandy

Kontrolór kvality produktov

Maltézáčka Sandy je naša verná spoločníčka, ktorá s radosťou skúša a odporúča nové produkty. Síce už je to dáma v rokoch, ale keď ide o skúmanie novej hračky pripomína svojím entuziazmom skôr šteňa.

Kde nás a naše produkty nájdete?

Hafkonaut.sk funguje ako e-shop bez kamennej prevádzky, no ak by ste si radi naše produkty pred kúpou vyskúšali máte šťastie! V psej kaviarni a škôlke Dunčovňa v Bratislavskom Ružinove si ich viete pozrieť, vyskúšať a ak sa vám zapáčia priamo na mieste aj zakúpiť. Okrem toho sa môžete zapojiť aj do Veľkej psej hlavolamiády, ktorú s nadšením pravideľne organizujeme pre skúsených, ale aj začínajúcich psích riešiteľov.
hlavolamiada
hlavolamiada