Hračka Kong Cat Kaktus Wrangler s kvetináčom

Značka: Kong
Dostupnosť Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1484
€10,99 €9,16 bez DPH
Hračka Kong Cat Kaktus Wrangler s kvetináčom
Značka: Kong
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Hračka Kong Cat Kaktus Wrangler s kvetináčom, zelená, polyester

Popis: Plniteľná, plyšová hračka pre mačky KONG Kaktus Wrangler s kvetináčom. Kaktus je s kvetináčom pevne spojený preto sa nemusíte obávať straty. Kvetináč, ktorý obsahuje krčivú fóliu, je možné naplniť. Hračka svojim šuštaním upúta pozornosť Vašej mačky, motivuje ju k hre a robí obyčajné veci zaujímavými. Stačí hračku naplniť a stane sa ešte zaujímavejšou.

Zloženie

 90 % polyester, 4 % krčivá fólia, 3 % catnip (kocúrnik), 3 % guma.

Určenie: pre mačky.

Príprava a použitie: Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť a uskladnenie: Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

Bezpečnostné pokyny: Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre mačky s catnipom
Záruka: 2 roky