Imunita sirup pre psov TOPVET 200ml

Značka: TOPVET
  • Prírodný produkt čo posilňuje imunitu u psov.
  • Bylinný komplex je bohatý na vitamíny a minerály.
  • Sirup pekne voní a preto sa ľahko podáva.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1519
€9,99 €8,33 bez DPH
Imunita sirup pre psov TOPVET 200ml
Značka: TOPVET
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je nutný na zabezpečenie všetkých životných funkcií organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Echinacea (Echinacea purpurová) - táto indiánska liečivka má silný imunostimulačný účinok.

Zvyšuje odolnosť tela proti vírusom aj baktériám. Kapucínka väčšia - jedná sa o účinné rastlinné "antibiotikum". Rakytník rešetliakový - je bylina so širokým spektrom účinkov. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Chráni pred oxidatívnym stresom. Pomáha chrániť srdce a cievy a podporuje zažívanie. Betaglukán - je polysacharid získavaný zo živej hlivy ustricovej. Betaglukán je schopný podporovať a „vyladiť“ obranné reakcie organizmu. Ide tiež o silný antioxidant. Znižuje celkové vyčerpanie a únavu. Aloe vera - obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodárne účinky. Podporuje správnu funkciu imunitného systému. Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok.

Návod na použitie:

Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne.

Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť. Prípravok podávajte v jednom cykle 5 - 6 dní a následne na 2 dni vysaďte. Takto postupujte 5-6 týždňov.

Zloženie:

Glukózo-fruktózový sirup, Echinacea purpurová extrakt, Kapucínka väčší extrakt, Rakytník rešetliakový extrakt, Beta-1,3/1,6-D-glukán, Aloe vera juice, Glycerol, Voda, Sorban draselný, Benzoan sodný, Vitamín

Upozorňenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby