Objednávky prijaté 17.6.-21.6. budú spracované v pondelok 24.6.

Kašeľ a prechladnutie pre psov TOPVET 200ml

Značka: TOPVET
  • Prírodný produkt uľahčuje odkašliavanie a tlmí dusivý kašeľ.
  • Bylinný komplex je bohatý na vitamíny a minerály.
  • Sirup pekne voní a preto sa ľahko podáva.
Dostupnosť Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1518
€8,99 €7,49 bez DPH
Kašeľ a prechladnutie pre psov TOPVET 200ml
Značka: TOPVET
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu pri kašli a prechladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na uľahčenie odkašliavania a tlmenia úporného dusivého kašľa. Skorocel kopijovitý - slúži na podporu liečby bronchopneumonálnych zápalov. Pomáha pri akútnych aj chronických infekciách. Ibištek - pomáha chrániť pred oxidačným stresom. Podporuje normálnu činnosť imunitného a dýchacieho systému, uľahčuje odkašliavanie. Yzop lekársky - udržuje správnu funkciu horných dýchacích ciest, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu dýchacích ciest. Borovica lesná - látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentín) pomáhajú udržiavať optimálny stav horných dýchacích ciest, podporujú uvoľňovanie hlienov, uľahčujú odkašliavanie a chránia sliznicu dýchacích ciest.

Návod na použitie:

Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie:

Glukózo-fruktózový sirup, Glycerol, Yzop lekársky stand. extrakt, Borovica lesný stand. extrakt, Skorocel kopijovitý stand. extrakt, Ibištek stand. extrakt, Vitamín C, Sorban draselný / Složenie: Glukózovo-fruktózový sirup, Glycerol, Yzop lekársky štand. extrakt, Borovica lesná štand. extrakt, Jitrocel kopijovitý štand. extrakt, Ibištek štand. extrakt, Vitamín C, Sorban draselnýUpozorňenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb. Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby