Plávacia vesta pre psa

Plávacia vesta pre psa vám zaručí pokojné prežitie dovolenky s chlpáčom či už idete k moru, alebo sa radi hrávate v bazéni či jazere. Čítať ďalej

  • Neoprénová vesta zaručuje maximálnu bezpečnosť
  • Reflexná farba je dobre viditeľná z dialky.
  • Záchranné rukoväte navrchu pre prípad núdze.
Veľkostná tabuľka
Variant:
Dostupnosť Doručenie do 2 dní Doručenie do 7 dní Doručenie do 2 dní Doručenie do 2 dní Doručenie do 2 dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 584/XS 584/S 584/M 584/L 584/XL Zvoľte variant
€29,99 €46,49 od €29,99 –6 % - - –9 % - až –9 % €27,99 €30,99 €37,99 €41,99 €74,99 od €27,99 €23,33 bez DPH €25,83 bez DPH €31,66 bez DPH €34,99 bez DPH €62,49 bez DPH od €23,33 bez DPH
Plávacia vesta pre psa
plavacia vesta pre psa outward hound
Novinka
Doprava zadarmo Doprava zadarmo €29,99 €46,49 od €29,99 –6 % - - –9 % - až –9 %
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€.
garancia vratenia penazi
Garancia vrátenia peňazí
do 14 dní od zakúpenia tovaru.
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Plávacia vesta pre psa vám zaručí pokojné prežitie dovolenky s chlpáčom či už idete k moru, alebo sa radi hrávate v bazéni či jazere. S našou neoprénovou vestou môže váš pes skočiť priamo do vody! Plávacia vesta je maximálne praktická, bezpečná, nadnášania vo vode a jednoducho sa používa. 

Neoprénová konštrukcia a reflexné farby poskytujú psovi jedinečnú slobodu, mobilitu a viditeľnosť vo vode. Plavák na prednom krku pridáva ďalšiu podporu, ktorá psíkovi pomáha udržať hlavu nad vodou. Ergonomická rukoväť dodatočne zvyšuje bezpečnosť a umožňuje majiteľovi v prípade núdze rýchlo vytiahnuť chlpáča z vody. Veľkosť XS a S má jednu hornú rukoväť, M, L, XL má dve záchranné rukoväťe.

Prečo siahnuť po plávacej veste pre psa?

  • Bezpečnosť. Hlavným dôvodom pre použitie plávacej vesty je, aby sa psíkovi nič nestalo. Vesta môže zachrániť život v prípade nečakaného kŕča, silného prúdu, alebo záchvatu.
  • Pomôže s osmelením. Niektoré psy nie sú vo vode doma a skôr sa jej boja. Vďaka plávacej veste môžu tento strach postupne prekonať.
  • Zlepší techniku plávania. Vesta drží telo psíka v pozícii vhodnej pre efektívne plávanie.
  • Úspora energie. Psík vydrží vo vode dlhšie bez toho, aby sa unavil, takže si s vami užije aj dlhšiu dovolenku.

Údržba

Po každom použití plávaciu vestu prepláchnite čistou vodou a nechajte uschnúť.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Zoberte si meter a odmerajte psíkovi obvod krku, obvod hrudníka a dĺžku trupu. Najdôležitejší zo všetkých údajov je obvod hrudníka, ktorý zistíte obmotaním metra okolo najhrubšej časti trupu psa, hneď za prednými labkami. Pokiaľ sa nachádzate v rozmedzí čísiel, odporúčame zobrať väčšiu veľkosť ktorá sa dá utiahnuť. Postup ako odmerať psíkovi obvod hrudníka nájdete v sekcii fotografií.

Dodatočné parametre

Kategória: Postroje pre psov
Záruka: 2 roky

Plávacia vesta