Hlavolam pre psov disk Treat Maze

Značka: Nina Ottosson

Interaktívny pamlskový hlavolam pre psov Treat Maze je disk s labyrintom na maškrty vo vnútri. Vďaka skvelému dizajnu sa hračka pohybuje nepredvídateľne a tým je hra pre psov oveľa zábavnejšia. Čítať ďalej

  • Zabaví aj akčnejšie jedince, otáča sa, kĺže a poskakuje.
  • Spomaluje kŕmenie.
  • Je veľmi odolný, ale jemný na zúbky pri hryzení.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 174
€23,99 –29 % €16,99 €14,16 bez DPH
Hlavolam pre psov disk Treat Maze
Značka: Nina Ottosson
Hlavolam pre psov disk Treat Maze
Úroveň 2
€23,99 –29 %
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Interaktívny pamlskový hlavolam pre psov Treat Maze je disk s labyrintom na maškrty vo vnútri. Vďaka skvelému dizajnu sa hračka pohybuje nepredvídateľne a tým je hra pre psov oveľa zábavnejšia. Vhodný na hru doma aj vonku. Mentálna stimulácia je pre psov rovnako dôležitá ako fyzické cvičenie a Treat Maze je skvelý spôsob, ako zamestnať hlavu aj telo vášho psa novými a vzrušujúcimi spôsobmi.

Precvičte myseľ a telo svojho psa s Nina Ottosson Dog Treat Maze! 
Hračka je veľmi jednoduchá a extrémne zábavná. Pomocou dvoch otvorov vložte pamlsky a zvyšok nechajte na vašom chlpáčovi! Počas hry sa bude disk náhodne otáčať a preklápať. Vďaka tomu sa budú pamlsky pohybovať vo vnútri labyrintu a postupne vypadávať, takže psík rozhodne nestratí o hračku záujem.

interaktivne hracky pre psov bezpecne

Bezpečný produkt

Produkt neobsahuje škodlivé BPA, PVC ani ftaláty. Je vhodný na použitie spolu s krmivom a maškrtami.

Ako na to?

  • Začnite naplnením disku pochúťkami alebo suchým jedlom.
  • Potraste diskom a zaujmite psíkovu pozornosť.
  • Ukážte mu ako sa dostať k maškrtám a pochválte ho za každý úspech. Tým ho motivujete pokračovať v hre.
  • Po skončení tréningu hračku umyte a odložte, aby sa k nej psík voľne nevedel dostať a rozkúsať ju.

Pre koho je hračka určená?

Je vhodná pre psy v každom veku a všetkých veľkostí. Ideálne pre psíky ktoré riešili logické hry úrovne 1, alebo sa stretávajú s takou hračkou prvýkrát. Dobre poslúži aj na zatraktívnenie krmenia.

tip ako vybrat hlavolam pre psa
Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako si vybrať ten správny hlavolam práve pre vášho maznáčika, pripravili sme pre vás krátky prehľad, ktorý vám uľahčí výber.

Čím hračku naplniť?

Maškrtami, suchým jedlom, bežnými granulami. 

Údržba

Na odstránenie zvyškov jedla po každom použití hračku umyte pod vodou, alebo ju vložte do umývačky riadu.

Často kladené otázky

Môj pes nie je práve mysliteľ, je preňho hlavolam vhodná hračka?

Odporúčame začať s jednoduchším hlavolamom. Ak tvoj psík ešte nikdy žiadny hlavolam neskúsil, môže to byť preňho zo začiatku náročnejšie. S trochou trpezlivosti sa jeho jemná motorika a schopnosť riešenia hlavolamu postupne zlepší. Ako sa hovorí tréning robí majstra. Ak chceš mať istotu, hlavolamy si môžeš najprv vyskúšať. Zisti kde!

Môj pes všetko rozhryzie, ako dlho mu hlavolam vydrží?

Hlavolam nie je hračka, ktorú psíkovi dáš a necháš ho s ňou osamote. Tvoj chlpáč môže inštinktívne skúsiť hračku rozkúsať, aby sa dostal k maškrtám. V takom prípade je dôležité ho zastaviť a správne naviesť. Veľakrát pomôže keď mu ukážeš posúvanie pohyblivých častí hlavolamu a niektoré necháš pootvorené, aby sa k nim ľahšie dostal. Keď psík pochopí ako na to, nebude sa už hračku snažiť kúsať.

Čo keď hlavolam môjho psa nebude baviť?

Hra s hlavolamom je založená na hľadaní maškŕt. Každý chlpáč, ktorý zbožňuje svoje maškrtky bude teda motivovaný nájsť ich až do poslednej. Ak sa teda tvojmu psíkovi do hry veľmi nechce, skús vymeniť odmenu. Najlepšie fungujú maškrty s výraznou vôňou.

Čo keď zle odhadnem úroveň obtiažnosti hlavolamu?

Každý hlavolam môžeš psíkovi uľahčiť, ale aj spraviť zložitejším. Pre zjednodušenie môžeš nechať priehradky mierne pootvorené, alebo nechať zámky v náročnejších hlavolamoch odomknuté. Ak sa psíkovi nedarí vytiahnuť odnímateľnú časť, umiestni ju tak, aby to bolo preňho jednoduchšie. Vítanou pomocou môže byť aj uviazanie šnúriek na odnímateľné časti tak, aby za ne psík mohol ťahať. Ak naopak chceš hlavolam tvojmu chlpáčovi spraviť zložitejším, umiestni doňho menej maškŕt, alebo ho polož na vyvýšené miesto kde bude psík môcť využívať len ňufák. Riešenie tak bude oveľa väčšou výzvou.

Čo dať do hlavolamu - čím hlavolam naplniť?

Hra s hlavolamom je založená na hľadaní maškŕt. Najvhodnejšou náplňou hlavolamu sú suché maškrty s výraznou vôňou, no využiť sa dajú aj sušené mäso, granule, či dokonca piškóty.

Dodatočné parametre

Kategória: Úroveň 2
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Veľkosť: 18x6 cm

Hlavolam pre psov disk Nina-Maze