Hračka Kong Cat Mačacie Purrito

Značka: Kong
Dostupnosť Doručenie do 3 dní
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1486
€10,99 €9,16 bez DPH
Hračka Kong Cat Mačacie Purrito
Značka: Kong
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Hračka Kong Cat Mačacie Purrito, polypropylene

Hračka KONG Pull-A-Partz Purrito poskytuje dve hračky v jednej, je vyrobená na prebudenie a uspokojenie prirodzeného loveckého inštinktu mačky. Hračka plná zábavy, vnútro plyšovej hračky je ideálne na zábavné udieranie & skákanie na korisť a vonkajšia prikrývka na háčik a šušťavý zvuk vzbudzujú záujem mačiatka. Prémiový severoamerický kocúrnik obyčajný KONG v obidvoch hračkách udrží vďaka tejto fieste pre zmysly mačku dlhšie pri hre.

Materiál: 92% Polyester, 5% PVC- Polyvinylchlorid, 3% kocúrnik obyčajný

Príprava a použitie: Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť a uskladnenie: Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

Bezpečnostné pokyny: Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre mačky s catnipom
Záruka: 2 roky