Hlavolam pre psov miska Wobble

Značka: Nina Ottosson

Hlavolam pre psov Miska Wobble je hlavolam a miska na spomalenie kŕmenia v jednom. Hračka uvoľňuje maškrty z niekoľkých miest naraz. Aby pochúťky vypadli z bočných otvorov musí psík hlavolam otáčať a nakláňať pod rôznymi uhlami. Čítať ďalej

  • Výborná voľba pre zoznámenie sa s logickými hračkami pre šteniatka aj dospelých psíkov.
  • Slúži na spomalenie kŕmenia nakoľko maškrty či granule z neho vypadávajú postupne.
  • Zabaví aj akčnejšie jedince, nakoľko sa otáča do rôznych strán, mení smer pri dotyku a ľahko sa šúcha po zemi.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 180
€30,99 –14 % €26,59 €22,16 bez DPH
Hlavolam pre psov miska Wobble
Značka: Nina Ottosson
miska pre psa wobble hlavolam
Úroveň 1
€30,99 –14 %
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Hlavolam pre psov Miska Wobble je hlavolam a miska na spomalenie kŕmenia v jednom. Hračka uvoľňuje maškrty z niekoľkých miest naraz. Aby pochúťky vypadli z bočných otvorov musí psík hlavolam otáčať a nakláňať pod rôznymi uhlami. Hlavolam je vhodný aj pre začiatočníkov na tréning jemnej motoriky, a zlepšenie trpezlivosti.

Zoznámte svojho psíka so svetom inteligentných hračiek. Táto veselá miska je jednoduchou a zábavnou hračkou, ktorá sype maškrty všade okolo. S miskou sa dá hrať doma, alebo vonku na záhrade. Vďaka pevnej konštrukcii a ľahko čistiteľným povrchom je táto hra ideálna na zábavu kedykoľvek a kdekoľvek! 

Ako na to?

  • Začnite naplnením misky pochúťkami či granulami.
  • Zahrkajte ňou a povzbuďte svojho domáceho maznáčika, aby hračku preskúmal.
  • Nabádajte ho dotknúť sa misky labkou, či ňufákom, aby videl, že z nej dobroty nevypadnú samé.
  • Pre sťaženie môžete misku položiť do trávy, alebo na iný povrch, na ktorom miska nebude kĺzať. Použitie väčších pamlskov tiež zvýši obtiažnosť.
  • Po skončení tréningu hračku umyte a odložte, aby sa k nej psík voľne nevedel dostať a rozkúsať ju.
interaktivne hracky pre psov bezpecne

Bezpečný produkt

Produkt neobsahuje škodlivé BPA, PVC ani ftaláty. Je vhodný na použitie spolu s krmivom a maškrtami.

Pre koho je hračka určená?

Je vhodná hlavne pre šteniatka a začiatočníkov vo svete logických hier. Taktiež pre maškrtníkov a milovníkov loptičiek.

tip ako vybrat hlavolam pre psa
Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako si vybrať ten správny hlavolam práve pre vášho maznáčika, pripravili sme pre vás krátky prehľad, ktorý vám uľahčí výber.

Čím hračku naplniť?

Maškrtami, suchým jedlom, alebo bežnými granulami. Pre zvýšenie obtiažnosti, môžete neskôr použiť väčšie pamlsky, ktoré vypadnú z hračky iba pod istým uhlom.

Údržba

Na odstránenie zvyškov jedla po každom použití hračku umyte pod vodou, alebo ju vložte do umývačky riadu.

Často kladené otázky

Môj pes nie je práve mysliteľ, je preňho hlavolam vhodná hračka?

Odporúčame začať s jednoduchším hlavolamom. Ak tvoj psík ešte nikdy žiadny hlavolam neskúsil, môže to byť preňho zo začiatku náročnejšie. S trochou trpezlivosti sa jeho jemná motorika a schopnosť riešenia hlavolamu postupne zlepší. Ako sa hovorí tréning robí majstra. Ak chceš mať istotu, hlavolamy si môžeš najprv vyskúšať. Zisti kde!

Môj pes všetko rozhryzie, ako dlho mu hlavolam vydrží?

Hlavolam nie je hračka, ktorú psíkovi dáš a necháš ho s ňou osamote. Tvoj chlpáč môže inštinktívne skúsiť hračku rozkúsať, aby sa dostal k maškrtám. V takom prípade je dôležité ho zastaviť a správne naviesť. Veľakrát pomôže keď mu ukážeš posúvanie pohyblivých častí hlavolamu a niektoré necháš pootvorené, aby sa k nim ľahšie dostal. Keď psík pochopí ako na to, nebude sa už hračku snažiť kúsať.

Čo keď hlavolam môjho psa nebude baviť?

Hra s hlavolamom je založená na hľadaní maškŕt. Každý chlpáč, ktorý zbožňuje svoje maškrtky bude teda motivovaný nájsť ich až do poslednej. Ak sa teda tvojmu psíkovi do hry veľmi nechce, skús vymeniť odmenu. Najlepšie fungujú maškrty s výraznou vôňou.

Čo keď zle odhadnem úroveň obtiažnosti hlavolamu?

Každý hlavolam môžeš psíkovi uľahčiť, ale aj spraviť zložitejším. Pre zjednodušenie môžeš nechať priehradky mierne pootvorené, alebo nechať zámky v náročnejších hlavolamoch odomknuté. Ak sa psíkovi nedarí vytiahnuť odnímateľnú časť, umiestni ju tak, aby to bolo preňho jednoduchšie. Vítanou pomocou môže byť aj uviazanie šnúriek na odnímateľné časti tak, aby za ne psík mohol ťahať. Ak naopak chceš hlavolam tvojmu chlpáčovi spraviť zložitejším, umiestni doňho menej maškŕt, alebo ho polož na vyvýšené miesto kde bude psík môcť využívať len ňufák. Riešenie tak bude oveľa väčšou výzvou.

Čo dať do hlavolamu - čím hlavolam naplniť?

Hra s hlavolamom je založená na hľadaní maškŕt. Najvhodnejšou náplňou hlavolamu sú suché maškrty s výraznou vôňou, no využiť sa dajú aj sušené mäso, granule, či dokonca piškóty.

Dodatočné parametre

Kategória: Úroveň 1
Materiál: Plast
Veľkosť: 28,5x10 cm

Hlavolam pre psov miska Nina-Wobble

Hlavolam pre psov miska Nina-Wobble 3