Cheerble Wickedbone interaktívna hračka pre psov

Cheerble Wickedbone je skvelá interaktívna hračka, ktorá nielen zaujme a rozhýbe vášho psíka, ale zabaví aj vás. Na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny. Čítať ďalej

  • Jednoduchá mobilná aplikácia na ovládanie.
  • Až 4 hodiny zábavy pre vášho psíka na jedno nabitie.
  • 9 rôznych typov pohybov - skákanie, salto, otočka...
Dostupnosť Doručenie do 2 dní
Kód: 567
€79,99 €66,66 bez DPH
Cheerble Wickedbone interaktívna hračka pre psov
Colorful w (标准版)
Novinka Video Aj pre mačky
Doprava zadarmo
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€.
garancia vratenia penazi
Garancia vrátenia peňazí
do 14 dní od zakúpenia tovaru.
poradime vam
Potrebujete poradiť?
Sme tu pre vás 7 dní v týždni.
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

Cheerble Wickedbone je skvelá interaktívna hračka, ktorá nielen zaujme a rozhýbe vášho psíka, ale zabaví aj vás. Na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny v samoobslužnom móde, alebo 40 minút v aktívnom móde, keď sa s psíkom hráte spolu. Hračka nájde využitie aj interiéri aj v exteriéri, nakoľko si v aplikácii viete nastaviť aj tvrdosť povrchu, či iné parametre.

Dva režimy hry
  • DRIVE režim obsahuje 9 režimov otáčania, poskakovania či pohybu ktorému sami ovládate smer pomocou joysticku v mobilnej aplikácii.
  • INTERACTIVE režim vydrží dlhšie a nevyžaduje si vašu pozornosť. Kosť automaticky reaguje na dotyk psa a sama mení aktivity. Môžete si zvoliť koľko sa bude kosť hrať so psom od 5 - 20 minút, následne je potrebné opäť aktivovať režim pomocou aplikácie.
Pre koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pre psíkov všetkých veľkostí.

Údržba a nabíjanie

Oddeľte gumené násady v smere šípky z bokov kosti a jednoducho ich umyte pod vodou. Po vysušení ich môžete nasadiť naspäť. Po vybití je hračku potrebné nabiť pomocou priloženého USB káblu. Vyberte ochranný obal v tvare kostičky von a zapojte USB kábel. Čas do úplného nabitia je približne 1 hodina.

Prvé použitie

Pred prvým použitím je potrebné Wickedbone úplne nabiť a preštudovať si manuál na použitie. Nainštalujte si mobilnú aplikáciu iOS, alebo Android pre ovládanie kosti. Aplikácia je dostupná iba v anglickom jazyku, ale vďaka obrázkovým ikonám, je veľmi jednoduchá na používanie. Odporúčame psíkovi hračku nechať zo začiatku vypnutú, nech sa s ňou oboznámi, až následne keď si ju obľúbi, vyskúšať interaktívny mód.

Synchronizícia zariadenia s aplikáciou

Pre synchronizovanie kosti a aplikácie je potrebné vložiť kosť do nabíjačky na pár sekúnd, vytiahnuť a až násdlne je možné spárovať kosť s mobilom. Kosť funguje iba kým máte zaplnutý bluetooth a vaše mobilné zariadenie je v dosahu do 20m.

Čo obsahuje balenie

Interaktívnu kosť, USB kábel a manuál.
Manuál v PDF na stiahnutie tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Interaktívne hračky pre psov
Záruka: 2 roky
Veľkosť: 15,2 x 6,4 cm
Hmotnosť: 300 g

Wickeball 2

Wickedball