HAF-BOX pre stredných psov

HAF-BOX pre stredných psov je unikátny balíček plný darčekov šitých na mieru pre vášho maznáčika. Vyskúšajte niečo nové a pripravte prekvapenie sebe aj svojmu psíkovi. Čítať ďalej

  • Každý HAF-BOX zostavíme na mieru pre vášho chlpáča.
  • Pripravený na odoslanie ihneď.
  • Pri vybaľovaní darčekov si prekvapenie užijete vy aj váš psík.
tip ako vybrat hlavolam pre psa
Nezabudnite nám do poznámky k objednávke uviesť informácie o vašom psíkovi, aby sme mu vedeli zostaviť obsah boxu na mieru. Na čo nezabudnúť: vek, meno a rasa vášho psíka, jeho obľúbený typ hračiek, skúsenosti s riešením hlavolamov, alergie a iné zdravotné indikácie. Poznámku môžete pridať v poslednom kroku košíku v sekcii "Zadať poznámku pre predajcov".
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 435
€34,99 €29,16 bez DPH
HAF-BOX pre stredných psov
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€.
garancia vratenia penazi
Garancia vrátenia peňazí
do 14 dní od zakúpenia tovaru.
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

V HAF-BOXE NÁJDETE:

INTERAKTÍVNE HRAČKY A HLAVOLAMY

HAF-BOX je unikátny balíček s prekvapením plný darčekov šitých na mieru pre vášho hafkáča. Pri rozbaľovaní sa môžete tešiť na interaktívne hračky, loptičky, hlavolamy, odolné plyšové a preťahovacie hračky a mnohé iné prekvapenia.

ZDRAVÉ a CHUTNÉ PAMLSKY

V každom boxe sa môžete tešiť aj na niekoľko balíčkov kvalitných zdravých maškŕt od lokálnych výrobcov. Objavte nové pochúťky a doplňte vášmu hafkáčovi dôležité živiny a on za odmenu rád urobí všetko, čo mu poviete.

Pre koho je hračka určená?

Tento box je určený pre stredných psíkov od 10kg do 20kg. Pokiaľ máte väčšieho, alebo menšieho psíka, odporúčame vám HAF-BOX pre malých psíkov, alebo HAF-BOX pre veľkých psov.

Dodatočné parametre

Kategória: HAF-BOX balíčky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg