HAF-BOX pre veľkých psov

Značka: Hafkonaut

HAF-BOX pre veľkých psov je unikátny balíček plný darčekov šitých na mieru pre vášho maznáčika. Vyskúšajte niečo nové a pripravte prekvapenie sebe aj svojmu psíkovi. Čítať ďalej

tip ako vybrat hlavolam pre psa
Nezabudnite nám do poznámky k objednávke uviesť informácie o vašom psíkovi, aby sme mu vedeli zostaviť obsah boxu na mieru. Na čo nezabudnúť: vek, meno a rasa vášho psíka, jeho obľúbený typ hračiek, skúsenosti s riešením hlavolamov, alergie a iné zdravotné indikácie. Poznámku môžete pridať v poslednom kroku košíku v sekcii "Zadať poznámku pre predajcov".
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 441
€37,99 €31,66 bez DPH
HAF-BOX pre veľkých psov
Značka: Hafkonaut
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€
garancia vratenia penazi
Vrátenie tovaru
do 14 dní od zakúpenia
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar

V HAF-BOXE NÁJDETE:

INTERAKTÍVNE HRAČKY A HLAVOLAMY

HAF-BOX je unikátny balíček s prekvapením plný darčekov šitých na mieru pre vášho hafkáča. Pri rozbaľovaní sa môžete tešiť na interaktívne hračky, loptičky, hlavolamy, odolné plyšové a preťahovacie hračky a mnohé iné prekvapenia.

ZDRAVÉ A CHUTNÉ PAMLSKY

V každom boxe sa môžete tešiť aj na niekoľko balíčkov kvalitných zdravých maškŕt od lokálnych výrobcov. Objavte nové pochúťky a doplňte vášmu hafkáčovi dôležité živiny a on za odmenu rád urobí všetko, čo mu poviete.

Pre koho je hračka určená?

Tento box je určený pre veľkých psíkov nad 20kg. Pokiaľ máte menšieho psíka, odporúčame vám HAF-BOX pre stredných psov, alebo HAF-BOX pre malých psov.

Dodatočné parametre

Kategória: HAF-BOX balíčky pre psov
Záruka: 2 roky