Úroveň 4

Úroveň 4 - náročné hlavolamy pre psov pozostávajú z viacerých krokov, ktoré je treba vykonať v správnom poradí. Čítať ďalej

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

3592
13592
Hlavolam pre psov pyramida
Úroveň 4 Video
Doprava zadarmo
Hlavolam pre psov Pyramída
Doručenie do 7 dní
€91,99

Jedinečný drevený hlavolam Pyramída obsahuje až 36 miest na ukrytie maškŕt.  Na ich získanie treba splniť 4 rôzne typy úloh.  Rozhodne je to jeden z...

Kód: 477
hlavolam pre psov multipuzzle
Úroveň 4 Video
Hlavolam pre psov Multipuzzle
Doručenie do 2 dní
€35,49

Hlavolam Multipuzzle je so svojimi 28 skrytými priehradkami na maškrty a zámkovým systémom je jeden z úplne najnáročnejších logických hračiek v našej ponuke. Na jeho...

Kód: 204
Hlavolam pre psov dve veze
Úroveň 4 Video
Doprava zadarmo
Hlavolam pre psov Dve veže
Doručenie do 2 dní
€79,99
€88,99 (–10 %)

Odolný drevený hlavolam Dve veže je so svojimi 23 skrytými priehradkami na maškrty a 4 rôznymi typmi úloh je jeden z úplne najnáročnejších logických hračiek v našej...

Kód: 474

Hlavolamy pre psov úroveň 4 - náročné

Odporúčame rozmiestniť maškrty tak, aby bol psík odmeňovaný priebežne za každý správny medzikrok. Na úplné vyriešenie takéhoto hlavolamu bude musieť váš maznáčik poctivo a pravidelne trénovať. Vhodné pre psíkov, ktorí už úspešne zvládli hlavolamy pre pokročilých.

Ako vybrať správnu úroveň obtiažnosti hlavolamu

Hlavolamy v našej ponuke rozdeľujeme do štyroch kategórií obtiažnosti: jednoduchémierne pokročilépokročilé a náročné, takže pre každého sa nájde vhodná úroveň a hlavolam. Ak vyberáte pre vášho psíka jeho prvý hlavolam, odporúčame začať jednou z ľahších obtiažností.

  • Úroveň 1 - jednoduché sa hodia sa pre začiatočníkov, šteňatá a psy, ktorí sa ešte nikdy nehrali, alebo ak si nie ste istí, či váš pes rád rieši hlavolamy za pamlsky. Perfektné aj ako spomaľovače kŕmenia pre psov.
  • Úroveň 2 - mierne pokročilé sú hlavolamy, ktoré zvyčajne ponúkajú jedno a dvojkrokové akcie na získanie pamlsku. Pokiaľ si myslíte, že s jednoduchým hlavolamom si váš maznáčik hravo poradí a chcete mu pripraviť výzvu, hlavolam druhej úrovne je správna voľba.
  • Úroveň 3 - pokročilé hlavolamy, pozostávajú z dvoch krokov, ktoré musia byť vykonané v presnom poradí na to, aby sa psík dostal k odmene. Odporúčame ich pre maznáčikov, ktorí sa už s nejakým hlavolamom v minulosti stretli. Na úspešné dokončenie bude treba trocha trpezlivosti.
  • Úroveň 4 - náročné. Tieto hlavolamy pozostávajú z viacerých krokov, ktoré je treba vykonať v správnom poradí. Odporúčame rozmiestniť maškrty tak, aby bol psík odmeňovaný priebežne za každý správny medzikrok. Na úplné vyriešenie takéhoto hlavolamu bude musieť váš maznáčik poctivo a pravidelne trénovať. Vhodné pre psíkov, ktorí už úspešne zvládli hlavolamy pre pokročilých.
tip ako vybrat hlavolam pre psa
Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako si vybrať ten správny hlavolam práve pre vášho maznáčika, pripravili sme pre vás krátky prehľad, ktorý vám uľahčí výber.
doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 69€.
garancia vratenia penazi
Garancia vrátenia peňazí
do 14 dní od zakúpenia tovaru.
poradime vam
Potrebujete poradiť?
Sme tu pre vás 7 dní v týždni.
Zaruka na zakupeny tovar
Garancia kvality
záruka 24 mesiacov na náš tovar